КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюючи з нами Ви отримуєте обладнання з перших рук. Вся пропонована нами техніка або імпортується, або проводиться нами ж. Таким чином, Ви отримуєте обладнання без посередників по дуже конкурентоспроможною ціною.

РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА

Рекламна підтримка партнерів - питання не менш актуальне, ніж знижки. Адже багато в чому саме красиві стенди та буклети допомагають продати товар. Ми пишаємося нашими рекламними матеріалами, адже вони дійсно високої якості. Їх створювали професійні дизайнери та маркетологи. А по сему ми впевнені, що наша рекламна підтримка коштує багато чого. Отже, всім нашим партнерам ми надаємо:

  • Рекламні матеріали в електронному вигляді для друку: каталоги, буклети, листівки, плакати. Працюючи з нами, Вам не потрібно турбуватися про створення реклами! Поліграфія виконана якісно, ​​тексти вивірені як літературно, так з точки зору технічних ляпів. роздруковані рекламні матеріали. При придбання обладнання на певну суму, ми надаємо покупцеві видрукувані рекламні матеріали. Вам не потрібно буде навіть оплачувати друк! Ми все зробили для Вас!
  • Макети стендів для магазинів в електронному вигляді. Крім поліграфічної продукції, ми з радістю надамо Вам макети стендів для демонстрації нашого обладнання в торгових точках. Ми маємо багатий досвід роботи з роздрібними мережами. Тому наші стенди опрацьовані з урахуванням потреб навіть найвибагливіших відвідувачів магазинів. Звертаємо Вашу увагу, що у нас є каталог стендів, в якому присутні варіанти самих різних розмірів і форм. Це дозволить Вам підібрати оптимальний варіант для Вашої торгової точки!
  • Готові банера для реклами в інтернеті. Ви хочете рекламуватися в онлайні? Немає проблем! Ми з радістю надамо Вам банера для реклами в мережі Інтернет, попередньо вставивши в них можуть бачити інформацію.
  • Розміщення Ваших контактів в розділ контактів. При одноразовій покупці обладнання на велику суму, ми розмістимо Ваші контакти в розділ контакти нашого сайту. Що це дає? Чистий прибуток! Адже на нашому сайті щодня бувають сотні відвідувачів, охочих придбати охоронне устаткування!

ОПЕРАТИВНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Будь-яке, навіть саме надійне обладнання ламається. Все пропоноване нами устаткування ми або імпортуємо, або виробляємо. Відповідно, безпосередньо ми і виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт у власному сервісному центрі. Це дозволяє виконати ремонт 90% несправностей в перебігу одного дня! З огляду на всю серйозність завдань, для вирішення яких використовуються наші пристрої, оперативний сервіс відіграє важливу роль.

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА ВАШИХ КЛІЄНТІВ

Ми забезпечуємо технічну підтримку не тільки для Вас, але і для Ваших клієнтів. Тобто після продажу обладнання, по всі виникли технічних питань Ваші клієнти можуть звертатися до нас. Це звільняє Вас від рутинних консультацій. Відповідно звільняє час для нових продажів!

Будь в курсе всех новостей!

Отримуй всі новини компанії, спеціальні пропозиції та ще багато цікавого прямо зараз на свою електронну скриньку!